Компанія

МІСІЯ Приватного Підприємства «Лабораторія Інформаційних Технологій»:

Підвищення якості житття суспільства, державного управління та ефективності бізнесу за допомогою створення, впровадження та використання інформаційних та суміжних з ними технологій.

«Лабораторія Інформаційних Технологій» спеціалізується на створенні електронних інформаційних ресурсів, електронних архівів та інформаційно-аналітичних систем.

«Лабораторія Інформаційних Технологій» має тахнології, устаткування, ресурси та досвід з оцифровки великих обсягів документів, документарної, печатної, мистецької спадщини та комп'ютерної обробки їх цифрових образів.

«Лабораторія Інформаційних Технологій» впроваджує спеціалізоване інформаційно-аналітичне програмне забезпечення та електроні архіви, які дозволяють ефективно довгостроково зберігати великі обсяги електронної інформації, та зручно аналізувати її.

«Лабораторія Інформаційних Технологій» має досвід реалізації проектів для державних, наукових, культурних, промислових та комерційних закладів.

«Лабораторія Інформаційних Технологій» успішно працює на ринку інформаційних технологій України з січня 2005 року, має позитивні відгуки та рекомендаційні листи за якісно виконані проекти від Замовників.

«Лабораторія Інформаційних Технологій» має основним принципом роботи – надання послуг з максимальною задоволеністю Замовників (по якості, термінам, цінам, умовам оплати) в рамках своїх реальних можливостей з девізом «Замовник – поперед всього !»